INFINITY BY YELKEN

Rüyalarınızın Tatili...

INFINITY by YELKEN AQUAPARK & RESORTS ; Kuşadası’nın dünyaca ünlü Kadınlar Denizi Plajı’nda, denize sıfır konumda yer alan, kendine özgü iki koyu bulunan, kumsal ana plajı ve 3000m² güverte alanına sahip bir tesistir.

Aileniz ile birlikte yazın en samimi dakikalarını geçirebileceğiniz, şehrin karmaşasından uzaklaşıp doğa ile iç içe olabileceğiniz bu atmosfer size çok iyi gelecek.

Huzurun tadını çıkarmak için alternatiflerimiz gün boyunca devam ediyor olacak. İster ana restoranımızda ister snack barımızda, istersenizde pastahanemizde keyifli bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

Bu yolculuğu eğlence ile harmanlamak isterseniz 6000m² alan üzerine kurulu 20 kaydıraklı, dalga havuzlu Magic Aqua World Aquapark’ımızı da ziyaret edebilirsiniz.Magic Aqua World

Bizimle olan yolculuğunuzu eğlence ile harmanlamak isterseniz 6000m² alan üzerine kurulu 20 kaydıraklı, dalga havuzlu Magic Aqua World Aquapark’ımızı da ziyaret edebilirsiniz.

Keşfedin

Otel Hakkında

Kuşadası’nın dünyaca ünlü Kadınlar Denizi Plajı’nda, denize sıfır konumda yer alan, kendine özgü iki koyu bulunan, kumsal ana plajı ve 3000m² güverte alanına sahip bir tesistir. Aileniz ile birlikte yazın en samimi dakikalarını geçirebileceğiniz, şehrin karmaşasından uzaklaşıp doğa ile iç içe olabileceğiniz bu atmosfer size çok iyi gelecek.

Spa Merkezi

Kendinizi biraz şımartmak isterseniz, 1250m² alana kurulu modern konseptte Spa merkezimizi keşfe çıkabilirsiniz. Kapalı havuz, fitness merkezi ve daha fazlası sizi bekliyor.

Restoran & Barlar

İster ana restoranımızda ister snack barımızda, istersenizde pastahanemizde keyifli bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Sizleri memnun etmek için buradayız.

Aqua Park

Bizimle olan yolculuğunuzu eğlence ile harmanlamak isterseniz 6000m² alan üzerine kurulu 20 kaydıraklı, dalga havuzlu Magic Aqua World Aquapark’ımızı da ziyaret edebilirsiniz.

Neden Infınıty Otel

Avantajlarımız

Ultra Herşey Dahil

Ultra herşey dahil High Class konsept.

Şehrin Merkezi

Şehir merkezinden sadece 3km uzakta.

Su Parkı

Kuşadası'nın en büyük su parkı. Magic Aqua World.

Özel Plajımız

120m kumsal ve 3000m² iskele ve Mavi Bayraklı plaj.

Harika Manzara

Kadınlar Plajı'ndan Milli Park'a panaromik manzara.

Yiyecek & İçecek

7/24 Ultra Herşey Dahil

Infınıty by Yelken

Odalarımız

Yelken Grup

Otellerimiz

Etrafımızdakiler

Görülmeye Değer

Efes Antik Kenti

Efes Antik Kenti, Bir zamanlar Kaystros Nehri'nin batısındaki Efes, batıya çekildikçe sahil şeridini takip eden yeni yerleşim yerlerinde kurulan...

Meryem Ana Kilisesi

Meryem Ana Kilisesi, Hristiyanlık inanışına göre Hz. İsa’nın çarmıha gerilişi hadisesinden sonra Hz. Meryem, havari Yuhanna (St. Jean) ile....

Şirince Köyü

Bir zamanlar Kirkince olarak bilinen köy, yaklaşık 800 yıl önce Yunanlılar tarafından inşa edildi...